Aluminium

Główną naszą specjalnością są ogrodzenie z aluminium. Oferujemy rozmaite projekty z różnych profili. Wykorzystujemy sprawdzone systemy oraz najlepsze materiały tak aby zapewnić Państwu, że ogrodzenia aluminiowe Voigt będą długotrwałe odporne na korozję i niezawodne przez wiele lat. Ogrodzenia aluminiowe Voigt doskonale sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju budynków i terenów – prywatnych, firmowych, instytucjonalnych czy publicznych. Estetyczne wykonanie poszczególnych rozwiązań sprawia , że stają się one wizytówką poszczególnych miejsc i doskonale pasują do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz dostępnymi na stronie informacjami technicznymi – również tymi, które dotyczą napędów i montażu.

Wykonujemy lekkie konstrukcje z profili aluminiowych m.in balustrady,barierki oraz poręcze. Takie konstrukcje są lekkie ale bardzo wytrzymałe. Można je malować proszkowo na kilkaset kolorów dostępnych w palecie RAL. Zastosowanie aluminium: w budynkach jednorodzinnych,wielorodzinnych, zakładów opieki zdrowotnej, w budynkach użyteczności publicznej, w hotelach,w pensjonatach, w bankach, w salonach sprzedaży oraz urzędach.

Na Twoje życzenie zrobimy szczegółowy kosztorys oraz indywidualny projekt.

Przykładowe realizacje

Nowoczesne Wzory Ogrodzenia

Poręcza i balustrady